Sevgiliye Özel Hediye

Kategori: Tatlı Bir Başlangıç | 0

1967 senesinden beri Hüseyin Yiğit önderliği eşliğinde 3. nesil ustalara ulaşan Hüseyinoğlu Baklava ve Börek firmamız, üretime hiç ara vermeden devam etmektedir. Usta eller ile incecik açılan ve kat kat dizilen yufkalardan enfes baklavalar yapılmaktadır.

Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmezi olan baklava, yeni fikir ve modern akımlar ile birleştirilmesi gerektiğini düşündük. Böylelikle daha pek çok ikrama baklavayı katmış olacağız.

Hüseyinoğlu baklava ve börekçilik bir konuda daha kendini konuşturmaya başlıyor. Sevdiğinize açılmak mı istiyorsunuz? Sevgilinize değişik bir hediye mi almak istiyorsunuz? Söz ve nişanlardaki klasik baklavaları sıkıcı mı buluyorsunuz? İşte tam da bu nokta yepyeni bir içerikle siz değerli müşterilerimize farklı ve hoş bir baklava sunuyoruz.

 

Sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıldönümü, kız isteme, söz, nişan, düğün ve hatta aşkınızı itiraf edeceğiniz anlara Hüseyinoğlu baklava olarak farklı bir tarz ile yanınızda olmayı düşündük. Bu düşüncemizi de hayalimizdeki şekilde gerçekleştirdik.

Sevgilinize en özel hediyeniz bu sefer Hüseyinoğlu Baklava imalatından olsun. Öyle ki ağzınızı tatlandıran bu baklavalar hem sevdiğinizin gönlünü fethedecek hem de farklı bir hediye sunmuş olacaksınız. Akıllarda bir soru işareti oluştuğunun farkındayız. Hüseyinoğlu ustaları ne yapmış ne tasarlamış olabilir, diye.

Herkesin çok iyi bildiği aşka şahit sembolü olan kalp şeklinden yola çıktık ve baklava ile birleştirdik. Usta ellerimiz kalp şeklindeki baklavaları büyük keyifle sizler için hazırlamaktadır. Fakat bu baklavaya bir isim bulmak gerekiyordu. Hüseyinoğlu Baklava olarak bizler de bu kalp şeklindeki baklava modeline “Kalplava” demeye karar verdik.

Kalplerin havada uçuştuğu, gözlerden kalplerin çıktığı, yüreklerin patlamak üzere olduğu anlarda ağzınızı tatlandırmak için özel anlarınıza eşlik etmeyi Hüseyinoğlu Baklava olarak hedef edindik. İsmi ve şekli ile herkeste hayranlık uyandıran bu Kalplava tam olarak nedir? Kim tarafından ve nasıl yapılır gibi soruların cevabı için yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Kalplava Nedir?

1967 yılından beri pek çok özel ana şahitlik ettik. Müşterilerimizin iyi, kötü, heyecanlı, stresli ve keyifli anlarında her zaman yanlarında var olmak istedik. Müşterilerimizin o özel anlarına Hüseyinoğlu baklava ve börekçilik olarak bir parça da olsa yer almak bizleri her zaman mutlu etti.

Sevgiliye hediye önerileri arayışında olan aşk dolu yüreklerin yanında Hüseyinoğlu Baklava olarak her zaman yer almayı hedef edindik. Bu nedenle duygularınızı yansıtan manevi hediyeler değerinde bir hediye yaptırmak isteyen kişiler için fikir vermek istedik. Böylelikle eşine, sevdiğine ve sevgiliye alınacak hediye fikirleri listenize bir yenisini daha eklemiş olduk, Kalplava!

Hüseyinoğlu Baklava olarak birbirine aşk ile bakan gözlere, sevgisini açıklamaya can atan yüreklere ve en özel anlara şahit olmak istedik. Bu nedenle kalp şeklinde baklava üretimi yapmaya karar verdik ve gerçekten de çok güzel oldu. Bu kalp şeklindeki baklavalar da müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak çeşitlendirilebilmektedir.

 

Kalplava Kutusu İçeriği Nasıldır?

Kalplere ve dillere destan olan Kalplava baklava çeşitlerimiz ile siz değerli müşterilerimize sonsuz bir tat sunuyoruz. Kalplava, şık kutu tasarımı içerisine ustamızın becerikli ellerinde incecik açılmış hamur yaprakları, kaliteli ve organik cevizler ile geleneksel tatların yeniden şekillendirilmiş halidir.

İster bizim sizler için hali hazırda bulundurduğumuz cevizli Kalplava satın alın, isterseniz de fıstık, kaymak ya da badem konularak hazırlanan özel sipariş ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Unutmayın ki Hüseyinoğlu baklava ve börekçilik kesinlikle hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Bir dip not eklemek gerekirse; taze olarak aldığınız Kalplava baklavanızı kış aylarında 7 gün, yaz aylarında ise en fazla 5 gün soğuk bir alanda muhafız ediniz. Ayrıca glüten, ceviz ve yumurta alerjisi olanların dikkat etmesi gerekmektedir. Kutu üzerinde tüm bu bilgilendirmeler de yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir