Geleneksel lezzetleri eşsiz kılmak ve bu lezzetlerin damaklarda iz bırakması için yola çıktık…

 

Hüseyinoğlu olarak, kuruluşumuzdan bu yana yöresine uygun 1. kalitede ürün üretmek için, özveriyle çalışmaktayız.

Sahip olduğumuz değerlere, enerji ve sabrımızı harmanlayıp, ilk günkü lezzet ve kalitemizden asla taviz vermedik.

Birlikte büyümenin mutluluğunu paylaşırken, sizlere en doğal tatlıları sunmaya devam ediyoruz.

 

Eski kuşak ustaların deneyimiyle Ustalaştık.

Geleneksel Türk Mutfağının beş duyuya hitap eden efsanevi tatlısı baklavayı, eski kuşak ustaların elinden ustalaşarak öğrendik. Bizler de, bize öğretilen bu zanaatın inceliğini yeni nesil lezzet sihirbazlarına aktardık.

1967 yılında baklava ustası kurucumuz Hüseyin Yiğit ile başlayan serüven, 1983 yılında toptan baklava imalatı ile ticari kimliğine kavuştu ve deneyimlerini 3. nesil ustalarına aktarmaya devam etti.

Hüseyinoğlu; toptan baklava imalatının yanında 1990 yılında ilk mağazasını İstanbul Fikirtepe’de açarak, hem mağazacılık hem toplu üretim hizmetlerini sürdürmeye devam etti.

Hüseyinoğlu, imalat üretim hacminin büyümesi ve Baklava’nın vazgeçilmez ikilisi olan Börek üretimine başlamasıyla, Dudullu bölgesinde Üretim tesisi kurarak toplu baklava ve börek üretimine yoğunlaşmıştır.

Lezzeti, kalitesi ve müşteri memnuniyetine önem verdiği baklava & börek ürünleri için üretim malzemelerini titizle seçmektedir. Ürünlerde kullanılan un, yağ, kaymak, peynir, şeker, ceviz, fıstık, gibi ham maddeler, HÜSEYİNOĞLU eksperleri tarafından yöresinden, doğal ve mevsiminde titiz bir seçim sonucunda tedarik edilmektedir.

Usta ellerde ince ince açılıp kat kat dizilen yufkası, yöresinden en taze fıstık, ceviz ve fındık gibi malzemelerle zenginleştirilen lezzeti ve tam kıvamında şerbetiyle Geleneksel Türk mutfağından benzersiz bir lezzet olan baklava, ister günlük tüketimde ister özel günlerde ikramların vazgeçilmezi olmuştur.

Hüseyinoğlu, 900m2 lik üretim tesisi ile günlük 2 tona yakın üretim hacmi sağlamakta ve Türkiye’nin her yerine lojistik hizmet vermektedir. Hijyen standartlarının sıkı bir  takipçisi ve denetimcisiyiz.  Tüm üretim süreçleri Avrupa Standartlarında olup, sağlık ve hijyen koşullarına maksimum dikkat edilmekte, geleneksel üretim değerlerinden taviz vermeden sizlere hizmet vermektedir.

Eşsiz lezzetler ile tanışmak ve hafızanızda enfes hatıralara yer açmak için; onlarca çeşit ürün seçeneği ve kaliteli  hizmet Hüseyinoğlu’nda .

 

Bizi Tercih Etmeniz İçin Çok Önemli Nedenler Var!

Ürünlerimiz Koruyucu İçermez.%100 Doğaldır.

Ürünlerimiz İçin Doğal Pancar Şekeri Kullanılır.

El İle Hijyenik Ortamlarda Üretim Yapılmaktadır.

Whatsapp iletişim hattı  İle Kolayca Satın Alabilirsiniz.

Ekspertiz tarafından önerilen Yöresel Ve Doğal Ürünlerden İmal Edilir.

Günlük Üretilen Ürünler Taptaze Olarak Evinize Gelir

 

SERTİFİKALAR